Angielski i relaks w Krakowie

Wyjazdy z Pestką
Termin: piątek, 14 luty 2020 - niedziela, 16 luty 2020

Miejscowość: Kraków, Polska

Dzień dobry.

Przed takim wyjazdem, jeśli to możliwe, zdecydowanie proponuję spotkanie około tydzień przed. Już się pouczymy wstępnie – spotkanie przy kawce proponuję w Katowicach na ul. Skargi 8 lub w innym możliwym dla obu stron wskazanym miejscu. Zamiennie Skype w razie dużej odległości. 


A potem.

Zapraszam serdecznie na dwu i pół dniową wycieczkę z językiem angielskim do Krakowa.

 

Krakow

 

Spotykamy się na Placu Andrzeja w Katowicach w piątek o godzinie 16.30 skąd zabieram Państwa autem do Krakowa. Nie jesteśmy biurem podróży choć osobiście jestem pilotem wycieczek i takie prowadziłam, jednak główny cel to NAUKA ANGIELSKIEGO w okolicznościach tutaj akurat krakowskich, które stanowią piękną inspirację do wielu rozmów.

 

Angielski nauczany jest już od momentu spotkania przy samochodzie, a w trakcie podróży nazywamy to co się dzieje. Co zwiedzamy i o czym rozmawiamy uzgadniamy razem, choć oczywiście tematy proponuję ja. Niemniej nie ma presji i można modyfikować plan i godziny "We go with a flow" :-) 

 

Przykładowo:

Piątek zakwaterowanie: Hotel Jan na Grodzkiej lub Lorf Hostel and Apartments 850 m od Rynku. Spotkanie przy kolacji, pierwsze słowa – opis miejsca gdzie będziemy, przyglądanie się ludziom, opisujemy ich, planujemy sobotę i niedzielę. Pojawia się wiele słów i cały czas w przyjazny, relaksujący sposób namawiam aby angielskiego jak najwięcej.

 

Krakow kazimierz

 

Słowa nowe zapisuję. Materiał jest spisywany i potem przesyłany mailowo. Po śniadaniu w sobotę ok 9 udajemy się na Kazimierz, gdzie spacerujemy i delektujemy się atmosferą. W trakcie mówię po angielsku i czasem po polsku (ilość polskiego zależy od poziomu na jakim znajdują się uczestnicy i do tego całkowicie się dostosowuję, prowadząc tematy tak, aby nie było stresująco i pasowało do miejsca z którego startujemy językowo)

 

niepolomice zamekZamek w Niepołomicach

 

Idziemy i rozmawiamy o tym co wokół. Naturalnie. Jeśli życzą sobie Państwo jakiś konkretny temat, to oczywiście proszę bardzo. Np FOOD -JEDZENIE  :-) Potem Wawel, przejście Grodzką, przystanek w naleśnikarni i cały czas ucinamy pogawędki. Niedziela po śniadaniu około 9 przejazd do uroczych Niepołomic – zamek i spacer po fragmencie Puszczy Niepołomickiej. W międzyczasie przystanki na kawkę, jedzenie czy whatever :-) Powrót do domu na Plac Andrzeja około godziny 19.

 

puszcza niepolomiska

Proszę się nie martwić bo może być też polski, tyle że ja to czego Państwo jeszcze nie umieją będę tłumaczyć i uczyć tego. Potem materiał będzie wysyłany, a my spotkamy się po wyjeździe aby powtórzyć i trenować. Być może nie będzie potrzeby używania języka polskiego w ogóle. Proszę mi wierzyć – nie ma lepszej inspiracji niż to co naturalnie będzie Nam się tam w Krakowie przydarzać. Kraków to dobre miejsce na pierwszy trening, gdyż bardzo dużo tam jest angielskiego wokół i czujemy się swobodniej.

WAŻNĄ CECHĄ WYCIECZKI JEST BRAK GONITWY - POWOLI I Z PRZERWAMI NA GŁĘBOKI ODDECH :-) RELAKS. NIC NIE MUSIMY. WSZYSTKO JEST DODATKIEM, PAŃSTWO DECYDUJĄ, BO NAJWAŻNIEJSZY JEST ANGIELSKI, A IM PRZYJEMNIEJSZE OKOLICZNOŚCI WOKÓŁ TYM LEPIEJ  TO PÓJDZIE. Wycieczka przeznaczona dla osób również ze znajomością bardzo podstawową. Po wycieczce kontaktujemy się aby douczyć słownictwa i struktur z wycieczki. 

KOSZT ZA JĘZYK ANGIELSKI NA TEN WYJAZD:

CAŁOŚĆ OBEJMUJĄCA RÓWNIEŻ ZAJĘCIA PRZED WYJAZDEM I KONTAKT PO WYJEŻDZIE. W  SUMIE TO JEST OKOŁO 20 H ! - OD OSOBY 900 zł. przy co najmniej dwóch osobach plus koszty wyjazdu prowadzącego. Aby zarezerwować taki wyjazd i abym rozpoczęła przygotowania i dokonała rezerwacji należy wpłacić 50 procent sumy. Podpisujemy bardzo prostą i klarowną umowę. 

Pozostałe Koszty już za siebie uiszczamy, choć oczywiście mogę zająć się rezerwacją, tylko będę Państwa kierować do wpłat i rozliczania się bezpośrednio z usługodawcą, gdyż nie mam uprawnień biura podróży. Dużo innych wyjazdów bardziej zorganizowanych komponuję z biurem podróży. Ta wycieczka tego nie wymaga. Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu i na kawkę, aby jak najlepiej omówić wszystkie szczegóły - tak będzie przyjemniej :-) Spotkanie przed rozpoczęciem treningu czy kontakt nie są zobowiązujące, a możliwa jest próbka w terenie.

Pewne elementy wycieczki a czasem nawet jej termin z ważnych przyczyn może ulec zmianie. Miejsce zakwaterowania, aspekty dojazdu i inne. Wszystko jest jednak omawiane i uzgadnianie z dbałością i starannością, aby wyjazd odbył się w jak najlepszej dla Państwa formie.

Każdy bierze udział w wyjeździe na własną odpowiedzialność.

To teraz odrobinka nauki na zachętę :

1. In Kraków, which is known as Cracow for foreigners, there is some mistery.  

There is – jest
some -trochę, nieco
mistery – tajemnica
which – który
is known – jest znany 
as – jako
foreigners – obcokrajowcy

 A teraz śmiało przetłumacz zdanie powyższe, gdyż masz już wszystkie potrzebne słowa. To Twoje pierwsze zadanie :-)

Poniżej moja fota with some MISTERY :-)

Screenshot 3

OKEY :-)  DON'T GIVE UP,  MOVE ON, PLEASE  - THERE IS ONE MORE PHOTO BELOW...
OKEY :-) Nie poddawaj się, proszę idź dalej – Tam jest jeszcze jedna fota ...

Screenshot 2

P.S  Powyżej w czasie ostatniej takiej wycieczki koło błazna na Zamku w Niepołomicach zostałam uwieńczona. To symbol, bo wycieczki są prowadzone z dużą dozą poczucia humoruZAPRASZAM

Edyta Zawiązalec

 

Edyta Zawiązalec
tel: 501 483 619

jezykipestka@gmail.com

www.jezykipestka.pl

40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 8

 

 

Języki Pestka

 

WE DON'T  LEARN BUT LIVE THE LANGUAGE

 

Materiały objęte częściowo prawem autorskim.

 

 

Addres
Kraków, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • Od piątek, 14 luty 2020 do niedziela, 16 luty 2020
 

NAPISZ DO NAS

Jesteś zainteresowany/a wyjazdem językowym w wymienione tutaj lub inne rejony kraju (świata)?.
Napisz, zadzwoń, zaproponuj.

captcha

Pestka Języki obce

WE DON'T LEARN BUT LIVE THE LANGUAGE

 

Jesteśmy szkołą unikatową w duchu edukacji alternatywnej. U Nas relaksujesz się w czasie nauki. Neurodydaktyka, gestalt, ale też profesjonalna kreatywność własna zależna od okoliczności. Świat wokół to najlepszy podręcznik.

 

Szkoła członkiem
cropped eudec logo claim left white big text

 

 

 

 

Skontaktuj się

 

Edyta Zawiązalec

tel.: +48 501 483 619
Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2
(kamienica na pierwszym piętrze)

email: jezykipestka@gmail.com

 

facebook_page_plugin